Rühmad

Kalli-kalli lasteaias on kaheksa eri vanusegruppidele mõeldud  erineva õppekeelega rühma.

Lasteaias on kohti 98 lapsele vanuses 1,5-7 aastat. Väiksematele 1,5-2-aastastele lastele mõeldud rühmade suurus on kuni 10 last ja suuremate laste rühmades on kuni 17 last.

Lasteaed on avatud aastaringselt kõigil tööpäevadel  7:30 – 18.00 (suvel 8:00 – 18:00).

Kuukalli, Tähekalli ja Pilvekalli rühmad on avatud 8:00 - 18:00.

Tuulekalli rühm  on avatud 8:30 – 17:00.

Päiksekalli rühm on avatud 8:00-17.30.

Vikerkaarekalli, Lillekalli ja Värvikalli rühmad on avatud 8:30-17:30.

Tähekalli rühm (eestikeelne liitrühm)

Tähekalli õpetajad on
Maarika, Aive ja Mirja.

Rühma telefon 59191493
Rühma e-post   tahekalli@kalli.ee
Maarika    maarika@kalli.ee
Aive   aive@kalli.ee
Mirja  mirja @kalli.ee

Kuukalli rühm (eestikeelne koolieelikute rühm)

Kuukalli õpetajad on

Mari-Liis, Jekaterina ja Anna-Liisa.

Rühma telefon: 59151386
Rühma e-post kuukalli@kalli.ee
 Mari-Liis mariliis@kalli.ee 
Jekaterina
  jekterina@kalli.ee 
Anna-Liisa
   annaliisa@kalli.ee

Päiksekalli rühm (ingliskeelne rühm)

Päiksekalli õpetajad on
Terje, Cassandra ja Stella.

Rühma telefon 58786299
Rühma e-mail paiksekalli@kalli.ee
Terje   terje@kalli.ee
Cassandra cassandra@kalli.ee 
Stella stella@kalli.ee

Pilvekalli rühm (eestikeelne liitrühm)
Pilvekalli õpetajad on
Helen, Alis ja Küllike.

Rühma telefon 53305218
Rühma e-mail pilvekalli@kalli.ee
Helen  helen@kalli.ee
Alis alis@kalli.ee
Küllike kullike@kalli.ee

Tuulekalli rühm (eestikeelne hoiurühm)
Tuulekalli õpetajad on
Annely ja Helen

Rühma telefon 5854 7273
Rühma e-post tuulekalli@kalli.ee
Annely    annely@kalli.ee
Helen      helen@kalli.ee

Vikerkaarekalli rühm (ingliskeelne hoiurühm)
Vikerkaarekalli rühma õpetajad on
Monika ja Margarita 

Rühma telefon 5887 8509
Rühma e-post vikerkaarekalli@kalli.ee

Lillekalli rühm (eestikeelne hoiurühm)
Lilllekalli rühma õpetajad on
Heilika, Kätlin ja Kadri

Rühma telefon 5887 7283
Rühma e-post  lillekalli@kalli.ee 

Värvikalli rühm (prantsuskeelne rühm)
Värvikalli rühma õpetaja on Mégane ja Christelle

Rühma telefon 5887 7359
Rühma e-post  varvikalli@kalli.ee